OFERTA SPECJALNA DZIEŃ KOBIET

6 marca odbędą się specjalne sesje poprzedzające Dzień Kobiet.

Możesz wybrać zdjęcia zarówno portretowe, kobiece, jak i sensualne. Zakres zdjęć zależy od Ciebie.

Chciałabym, żebyś przez kilka godzin sesji zapomniała o wszystkim innym, skupiła się tylko na sobie, a ja pomogę Ci w wydobyciu tego piękna i kobiecości, które jest w każdej z nas.

Ważne jest, że za jakiś czas spojrzysz na te zdjęcia i będziesz dokładnie pamiętać, że zrobiłaś coś dla siebie, że wyszłaś tego dnia z błyskiem w oku i podniesioną głową. Bo jesteś piękna i jesteś KOBIETĄ.

Sesja kobieca jest to sesja mająca na celu uchwycić Twoją unikalną urodę, czas w którym będziesz się czuła dobrze, celebracja piękna i kobiecości. Zakres sesji zależy od Ciebie. Mogą to być piękne, ponadczasowe portrety, zdjęcia w eleganckiej sukience czy marynarce, mogą to być zdjęcia buduarowe – czyli bielizna, szlafrok, więcej zmysłowości, sesje buduarowe dają nam zdjęcia przy których mocniej zabije serce.

  • Polecaną przeze mnie opcją jest zaproszenie dodatkowo makijażystki, z którą współpracuję, potrafiącą wydobyć to, co najpiękniejsze. Poczujesz się w pełni zaopiekowana, a my zadbamy o każdy szczegół. Makijaż można dokupić dodatkowo w cenie 120zł.
  • Zależy mi, aby sesja była czymś wyjątkowym, więc najlepiej zarezerwować sobie ok. 3 godzin na zdjęcia. Na początku potrzeba trochę czasu na rozluźnienie, oswojenie się z nową sytuacją i odnalezienie w roli modelki. Wielokrotnie oglądamy zdjęcia na dużym ekranie, omawiamy co jest dobre, a co warto poprawić. Możesz kilka razy w ciągu sesji zmienić stylizację. Zachęcam do wzięcia ze sobą większej ilości zestawów ubrań.
  • Zdjęcia wybieramy wspólnie pod koniec sesji, w trakcie sesji kilkukrotnie oglądamy i omawiamy co wygląda korzystnie, a co nie, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.
  • Wszystkie zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są autorskiej obróbce i korekcie cery (jeśli jest taka potrzeba- staram się, aby zdjęcia wyglądały możliwie naturalnie).
  • Otrzymane zdjęcia będą w wersji kolorowej i czarno-białej.
  • Ze względu na to, że chciałabym dawać moim klientom najwyższą jakość, w skład pakietu nie wchodzą niewybrane surowe zdjęcia.
  • Na sesji podpisujemy umowę o warunkach współpracy i potwierdzającą płatność. Płatności dokonujesz gotówką na koniec sesji, po selekcji zdjęć. Wystawiam paragon lub fakturę.
  • Gotowe zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej, przesłane na serwer w ciągu 7 dni od dnia sesji.