Sesje kobiece „Ujrzyj swoje piękno”

Czasem w natłoku codziennych spraw i obowiązków kobiecość odchodzi na drugi plan. Twoje piękno jest warte utrwalenia już teraz. Nie musisz czekać, by nadszedł idealny dzień na sesję zdjęciową. Ten moment jest właśnie teraz. Chciałabym, żebyś przez kilka godzin sesji zapomniała o wszystkim innym, skupiła się tylko na sobie, a ja pomogę Ci w wydobyciu tego piękna i kobiecości, które jest w każdej z nas.

Ważne jest, że za jakiś czas spojrzysz na te zdjęcia i będziesz dokładnie pamiętać, że zrobiłaś coś dla siebie, że wyszłaś tego dnia z błyskiem w oku i podniesioną głową. Bo jesteś piękna i jesteś KOBIETĄ.

Należysz do tego rodzaju kobiet, które lubią czuć, że wyglądają pięknie?
Dobrze trafiłaś, gdyż taka sesja sprawi, że Twoja kobiecość będzie odpowiednio wyeksponowana i wyróżniona.

Sesja kobieca „Ujrzyj swoje piękno” wg mojej definicji jest to sesja mająca na celu uchwycić Twoją unikalną urodę, czas w którym będziesz się czuła dobrze, celebracja piękna i kobiecości. Zakres sesji zależy od Ciebie. Mogą to być piękne, ponadczasowe portrety, zdjęcia w eleganckiej sukience czy marynarce, mogą to być zdjęcia buduarowe – czyli bielizna, szlafrok, więcej zmysłowości, sesje buduarowe dają nam zdjęcia przy których mocniej zabije serce.

Szybkie tempo nie jest sprzymierzeńcem udanych zdjęć – musisz więc odłożyć nerwowy pośpiech gdzieś daleko. Profesjonalnych sesji kobiecych nie da się wykonać szybko – one trwają i to najczęściej kilka godzin, a jest to w pełni naturalne. Aby osiągnąć coś pięknego, potrzebny jest czas. Warto o tym pamiętać i nie planować tego dnia innych aktywności, które sprawią, że cały czas będziesz zerkać na zegarek. Potraktuj ten czas jako inwestycję – w doskonałe samopoczucie, nietuzinkową pamiątkę oraz pożądany wizerunek.

 • Polecaną przeze mnie opcją jest zaproszenie dodatkowo profesjonalnej makijażystki, z którą współpracuję, potrafiącą wydobyć to, co najpiękniejsze. Poczujesz się w pełni zaopiekowana, a my zadbamy o każdy szczegół. Makijaż z dojazdem na sesję to dodatkowa opłata 150zł, makijaż + ułożenie włosów 200zł.
 • Zdjęcia wybieramy wspólnie pod koniec sesji, w trakcie sesji kilkukrotnie oglądamy i omawiamy co wygląda korzystnie, a co nie, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący. Masz pełen wgląd w zdjęcia, które powstały podczas sesji.
 • Wszystkie zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są autorskiej obróbce i korekcie cery (jeśli jest taka potrzeba- staram się, aby zdjęcia wyglądały możliwie naturalnie).
 • Otrzymane zdjęcia będą w wersji kolorowej i czarno-białej. Chyba, że pomysł na sesje jest taki, że mają być tylko czarno-białe.
 • Ze względu na to, że chciałabym dawać moim klientom najwyższą jakość, w skład pakietu nie wchodzą niewybrane, surowe zdjęcia.
 • Zdjęcia przekazane są w formie cyfrowej, w formacie jpg w pełnej rozdzielczości.
 • Gotowe zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej, przesłane na serwer w ciągu 7 dni od dnia sesji.
 • Sesje wykonuję również popołudniami i w godzinach wieczornych w tygodniu, ponieważ zdaję sobie sprawę, że wiele osób w ciągu dnia jest w pracy i wolałoby sesję wieczorem.
 • Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 100zł. Przelewu należy dokonać w ciągu 2 dni od ustalenia daty sesji.
 • Zmiany terminu +10% do ceny sesji
 • Usługa retusz ekspres, dojazd poza Gdańsk są usługami dodatkowo płatnymi.
 • Sesja w weekend +20% ceny sesji.