PORTRETY BIZNESOWE

Sesje biznesowe i wizerunkowe w Gdańsku

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wizerunek w obecnych czasach ma duży wpływ na postrzeganie nas przez innych.

W dzisiejszym środowisku profesjonalistów, aby być traktowanym poważnie, potrzebujesz zdjęcia, które działa dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie.

Nowoczesny, profesjonalny WIZERUNEK BIZNESOWY jest bezcenny!

Dlaczego dobre zdjęcia biznesowe są tak ważne? Przede wszystkim budują nasz wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy, potencjalnych klientów, kontrahentów lub odbiorców. Dzięki temu osoba, która jest zainteresowana naszymi produktami czy usługami, wie, kto stoi za tym biznesem. Odpowiednie pierwsze wrażenie może sprawić, że mimowolnie nabierze ona do nas większego zaufania.

Takie zdjęcia mogą przyczynić się nawet to zwiększenia sprzedaży Twoich produktów czy usług.

Jako profesjonalista od tworzenia sesji biznesowych pomogłam wykreować wizerunek wielu liderów, prezesów oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą, artystów, aktorów, freelancerów, prawników, trenerów, jak również indywidualnych pracowników, którym potrzebne są dobre zdjęcia do CV, Linkedin, na Facebooka czy stronę www.

RODZAJE ZDJĘĆ BIZNESOWYCH I WIZERUNKOWYCH:

 • Portret biznesowy, zdjęcia profilowe portretowe – najczęściej wykorzystywane na stronie internetowej firmy w zakładce „o mnie, o firmie” i w mediach społecznościowych jako zdjęcie profilowe, do LinkedIn
 • Zdjęcia wizerunkowe z wykorzystaniem przedmiotów – w studiu lub Twoim miejscu pracy, fotografie pokazujących Ciebie wraz z wykorzystaniem akcesoriów, które używasz na co dzień
 • Zdjęcia podczas pracy — np. przy biurku, w Twojej pracowni czy gabinecie. Spotkanie z klientem, wykonywanie zabiegu, praca nad projektem
 • Fotografia grupowa — zdjęcia wizerunkowe studyjne, fotografia grupowa całego zespołu w firmie lub przed budynkiem
 • Fotografia stylizowana produktów związanych z profesją firmy
 • Fotografia wizerunkowa w luźnym stylu, mniej oficjalna. Dla osób z branż kreatywnych, wolne zawody, dla influencerów do mediów społecznościowych

Lekkie sesje wizerunkowe PAKIET BIZNES WHITE– proszę o informację przed sesją, ponieważ tego typu sesje robię w innym studiu, które trzeba z wyprzedzeniem zarezerwować.

PAKIET BIZNES OFFICE. Sesja może odbyć się w Twoim gabinecie, pracowni czy biurze. Wykonamy zarówno pozowane portrety jak i naturalne ujęcia podczas pracy/ wykonywania zabiegów itd. Najlepiej, aby była to najbardziej słoneczna pora dnia w Twoim biurze.

Możemy wykonać również zdjęcia na zewnątrz w plenerze np. przed Twoją lokalizacją lub po prostu z ciekawą architekturą w tle.

Cennik sesji jednoosobowych:

SZCZEGÓŁY
REZERWACJA TERMINU

Po wspólnym ustaleniu daty sesji potwierdzeniem rezerwacji przez klienta jest wpłata zadatku 100zł (do wykorzystania na sesji) w ciągu 2 dni od ustalenia daty.

MAKIJAŻ I FRYZURA

Makijaż, fryzura i stylizacje we własnym zakresie. Czas sesji jest ograniczony, więc proszę o przyjście z gotowym makijażem i fryzurą. Mogę polecić sprawdzone makijażystki z Trójmiasta. Jak przygotować się na sesję FAQ

MIEJSCE

Indywidualne sesje studyjne wykonuję w Gdańsku. W cenie pakietu- moje kameralne studio- polecam do sesji 1- osobowych. W pakiecie WHITE 1h sesji w studiu Arthub. Możliwy jest wynajem dużego studia do zdjęć grupowych. Proszę o informację przy rezerwacji terminu.

SELEKCJA I ODDANIE ZDJĘĆ

Selekcję zdjęć wykonujemy wspólnie na koniec sesji. W trakcie wiele razy oglądamy zdjęcia. Wyselekcjonowane zdjęcia po retuszu i postprodukcji wysyłam w ciągu 7 dni od dnia selekcji w formie cyfrowej jpg w pełnej rozdzielczości w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej.

 • Dodatkowe osoby z rodziny czy znajomych mogą rozpraszać lub peszyć osobę pozującą w trakcie sesji. Również wywierają presję czasu, bo zwyczajnie się nudzą, więc najlepiej nie zabierać na sesję osób, które nie będą pozować.
 • Dodatkowe zdjęcia– 120zł/ zdjęcie, po selekcji i postprodukcji.
 • Zdjęcia wybieramy wspólnie pod koniec sesji, w trakcie sesji kilkukrotnie oglądamy i omawiamy co wygląda korzystnie, a co nie, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący. Masz pełen wgląd w zdjęcia, które powstały podczas sesji.
 • Wszystkie zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są autorskiej obróbce i korekcie cery (staram się, aby zdjęcia wyglądały możliwie naturalnie).
 • Ze względu na to, że chciałabym dawać moim klientom najwyższą jakość, w skład pakietu nie wchodzą niewybrane surowe zdjęcia ani pliki RAW.
 • Otrzymane zdjęcia będą w wersji kolorowej i czarno-białej.
 • Czas realizacji- przesłanie zdjęć- 7 dni od dnia selekcji. Zazwyczaj selekcję wykonujemy pod koniec sesji w przypadku sesji studyjnych.
 • Sesje wykonuję również popołudniami i w godzinach wieczornych w tygodniu, ponieważ zdaję sobie sprawę, że wiele osób w ciągu dnia jest w pracy i wolałoby sesję wieczorem.
 • Więcej przydatnych informacji na temat sesji i przygotowań w zakładce FAQ
 • Zmiany terminu– każdorazowo wymagana jest wpłata nowego zadatku w celu rezerwacji studia.
 • Retusz ekspress (należy poinformować przy umawianiu sesji, nie we wszystkich terminach retusz ekspress jest możliwy) w 3 dni + 20% ceny sesji. W 24h +50 % ceny sesji.
 • Sesja w weekend +20% ceny sesji.
 • Wystawiam faktury.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz niestandardowej wyceny, wyślij je e-mailem na adres swieczkowska.photo@gmail.com

Wyślij wiadomość

Anna Świeczkowska

Gdańsk, Poland

swieczkowska.photo@gmail.com

Anna Świeczkowska Photographer

Sesje zdjęciowe:

 • sesje prywatne, portretowe, kobiece, sesje ciążowe
 • sesje wizerunkowe, portrety biznesowe w Gdańsku
 • komercja- moda, lookbook, sesje produktowe

Warsztaty fotograficzne i konsultacje w Gdańsku

Sesja biznesowa Gdańsk, Trójmiasto

Sesja wizerunkowa Gdańsk

Sesja biznesowa fotograf Gdańsk

Studio fotograficzne w Gdańsku, fotograf Gdańsk

Sesja biznesowa w Gdańsku, fotograf portretowy Gdańsk

Zdjęcia na LinkedIn portret biznesowy w Gdańsku, portrety biznesowe Trójmiasto