PORTRETY BIZNESOWE

biznesssssxxx

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wizerunek w obecnych czasach ma duży wpływ na postrzeganie nas przez innych.

Dlaczego dobre zdjęcia biznesowe są tak ważne? Przede wszystkim budują nasz wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy czy klienta. Dzięki temu osoba, która jest zainteresowana naszymi produktami czy usługami, wie, kto stoi za tym biznesem. Odpowiednie pierwsze wrażenie może sprawić, że mimowolnie nabierze ona do nas większego zaufania.

Takie zdjęcia mogą przyczynić się nawet to zwiększenia sprzedaży Twoich produktów czy usług.

sesje pakiety biznesx

  • Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 120zł/ szt.
  • Stylizacje, makijaż i fryzura we własnym zakresie- istnieje możliwość dokupienia usług makijażystki w cenie 100zł.
  • Zdjęcia wybieramy wspólnie pod koniec sesji, w trakcie sesji kilkukrotnie oglądamy i omawiamy co wygląda korzystnie, a co nie, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.
  • Wszystkie zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są autorskiej obróbce i korekcie cery (jeśli jest taka potrzeba- staram się, aby zdjęcia wyglądały możliwie naturalnie).
  • W skład pakietu nie wchodzą zdjęcia niewybrane, bez obróbki ani format RAW.
  • Czas realizacji- przesłanie zdjęć- 7 dni od dnia selekcji. Zazwyczaj selekcję wykonujemy pod koniec sesji w przypadku sesji studyjnych.

Sesje wykonuję również popołudniami i w godzinach wieczornych w tygodniu, ponieważ zdaję sobie sprawę, że wiele osób w ciągu dnia jest w pracy i wolałoby sesję wieczorem.

Sesje w weekendy +30% ceny sesji.

Wystawiam faktury.