PORTRETY BIZNESOWE

biznesssssxxx

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wizerunek w obecnych czasach ma duży wpływ na postrzeganie nas przez innych.

Dlaczego dobre zdjęcia biznesowe są tak ważne? Przede wszystkim budują nasz wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy, potencjalnych klientów, kontrahentów lub odbiorców. Dzięki temu osoba, która jest zainteresowana naszymi produktami czy usługami, wie, kto stoi za tym biznesem. Odpowiednie pierwsze wrażenie może sprawić, że mimowolnie nabierze ona do nas większego zaufania.

Takie zdjęcia mogą przyczynić się nawet to zwiększenia sprzedaży Twoich produktów czy usług.

Moimi klientami są firmy, ale również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, artyści, aktorzy, freelancerzy, prawnicy, trenerzy, jak również indywidualni pracownicy, którym potrzebne są dobre zdjęcia do CV, Linkedin, na Facebooka lub Golden Line. Niezależnie od tego dla kogo pracuję, swoją pracę zawsze wykonuję z możliwie najwyższym zaangażowaniem.

sesje pakiety biznes2x

  • Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 120zł/ szt.
  • Stylizacje, makijaż i fryzura we własnym zakresie- istnieje możliwość dokupienia usług makijażystki w cenie 120zł.
  • Zdjęcia wybieramy wspólnie pod koniec sesji, w trakcie sesji kilkukrotnie oglądamy i omawiamy co wygląda korzystnie, a co nie, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.
  • Wszystkie zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są autorskiej obróbce i korekcie cery (staram się, aby zdjęcia wyglądały możliwie naturalnie, usuwam tylko to, co jest tymczasowe).
  • W skład pakietu nie wchodzą zdjęcia niewybrane, bez obróbki ani format RAW.
  • Czas realizacji- przesłanie zdjęć- w przypadku pakietu z 1 zdjęciem w ciągu 3 dni, większe pakiety w ciągu 7 dni. .

Sesje wykonuję również popołudniami i w godzinach wieczornych w tygodniu, ponieważ zdaję sobie sprawę, że wiele osób w ciągu dnia jest w pracy i wolałoby sesję wieczorem.

Sesje w weekendy +20% ceny sesji.

Wystawiam faktury.

Przykładowe realizacje sesji biznesowych i wizerunkowych:

portrety-biznes-zbiorowe2x