STUDYJNE

SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

kobiece x

Sesje kobiece, glamour oraz portretowe (do użytku niekomercyjnego). Sesje dla aktorów do portfolio, do castingów i przesłuchań. Wykonane w warunkach studyjnych.

Zależy mi, aby sesja była czymś wyjątkowym, więc najlepiej zarezerwować sobie ok. 3 godzin na zdjęcia. Na początku potrzeba trochę czasu na rozluźnienie, oswojenie się z nową sytuacją i odnalezienie w roli modelki. Wielokrotnie oglądamy zdjęcia na dużym ekranie, omawiamy co jest dobre, a co warto poprawić. Możesz kilka razy się przebrać, poprawić makijaż czy fryzurę.

Ważne jest dla mnie, abyś wyszła z sesji nie tylko z dobrze zrobionymi zdjęciami, ale też miłym wspomnieniem, że zrobiłaś coś dla siebie i w wartościowy sposób spędziłaś czas.

 

sesje kobiece

  • Stylizacje, makijaż i fryzura we własnym zakresie- istnieje możliwość dokupienia usług makijażystki w cenie 100zł.
  • Zdjęcia wybieramy wspólnie pod koniec sesji, w trakcie sesji kilkukrotnie oglądamy i omawiamy co wygląda korzystnie, a co nie, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.
  • Wszystkie zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są autorskiej obróbce i korekcie cery (jeśli jest taka potrzeba- staram się, aby zdjęcia wyglądały możliwie naturalnie).
  • Otrzymane zdjęcia będą w wersji kolorowej i czarno-białej. Chyba, że pomysł na sesje jest taki, że mają być tylko czarno-białe.
  • Ze względu na to, że chciałabym dawać moim klientom najwyższą jakość, w skład pakietu nie wchodzą niewybrane surowe zdjęcia.
  • Czas realizacji- przesłanie zdjęć- 7 dni od dnia selekcji. Zazwyczaj selekcję wykonujemy pod koniec sesji w przypadku sesji studyjnych.
  • Sesje wykonuję również popołudniami i w godzinach wieczornych w tygodniu, ponieważ zdaję sobie sprawę, że wiele osób w ciągu dnia jest w pracy i wolałoby sesję wieczorem.
  • więcej przydatnych informacji na temat sesji i przygotowań w zakładce SESJE

Sesje w weekendy +30% ceny sesji.

Zmiany terminów: przełożenie terminu +10% do ceny sesji.

bielizna mini

DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO

Sesje wizerunkowe (np. dla zespołów do prezentacji na stronie, na plakat, płytę, zdjęcie do książki, na stronę internetową promującą działalność autora) do użytku komercyjnego- wycena indywidualna zależna od specyfiki sesji.